دوره آموزشی خط تحریری شکسته

آموزش خط شکسته پیشرفته

بها اصلی دوره : 1.698.000

بها با تخفیف : 849.000

پخش ویدیو
سید-سعید-کاظمی

مـدرس دوره

سـیـد ســعـیـد کــاظـمـی

دارای مدرک استادی انجمن خوشنویسان ایران

این سبک نوشتن را ندیده اید!

در این بسته آموزشی با نمونه هایی از حرکات خلاقانه و جدید آشنا می شوید که شـایـد تا کنون ندیده اید که هر کدام با فضای کلمات ومضامین آمیخته که شـوق فـراگـیـری و دستیابی به آنـهـا را درشـمـا ایجاد می کند.گونه هایی از سرکشهای حرف (ک) و (گ) یا حرف زیبای (ل) که در حالات و هیات هایی جلوه نمایی می کند که بیننده به فـکـر فـرو می رود چرا تابحال چنین کلماتی رو ندیده است!

جذابیت حروف!

(ن)! بله حرف ن که با تنوع و حالات خاص چنان مجذوبتان می کند که شـوق نوشتن در شـمـا هـزاران برابر شــده و دوسـت داریــد فـــورا دســـت بــکــار نــوشــتــن شــویــد .

در خط شکسته صبور باشید!

علاقه مندان عزیز باید عرض کنم که حس و حـال نـوشـتـن مربوط به منطقی بودن شما در امر یـادگـیـری است. دوستان خوبم منطقی بودن یعنی صبوری در امر فراگیری و تداوم و پیوستگی در تمرین های روزانه شما تعین کننده است و شـمـا را به ســرمـنـزل مـقـصـود خـواهـد رساند.

پشتیبانی و آپدیت مادام العمر!

شما هنر جو های عزیز پس از خرید می توانید از سه جلسه پشتیبانی با استاد تا شش ماه بهرمند شوید. همچنین دوره های آموزشی خط خوب هر چند وقت یکبار آپدیت شده و سر فصل های آموزشی جدید، تکمیل کننده و نکته های جدید به آن اضافه شده و شما هنرجو ها به صورت مادام العمر به فایل ها دسترسی خواهید داشت.

نکته مهم این است که بزرگوارانی که علاقه مند به استفاده این بسته هستند حتما باید دوره مقدماتی را در بـسـتـه اول گذرانده بـاشـنـد و بــعــد به ایــن بـســتـه مـراجـعـه کـرده و آن را اســتــفــاده کــنــنــد.

دقیقه آمــوزش تا این لحظه
0
صفحه PDF جزوه حضرت عشق + لیلی و مجنون
0

بخشی از محتوای آموزشی دوره

با استفاده از لیست پخش زیر بخش هایی از دوره را مشاهده کنید تا با سبک آموزش آشنا شوید

خــلاصـــه و پرهیز از حاشیه رفتن کلمات

پیش نیاز، دوره مقدماتی

روان در نگارش کلمات با سرعتی مناسب

افراد دست چپ هم می توانند ببینند

کیفیت بالای تصاویر و زاویه دید مناسب

آموزش آنلاین و غیرحضوری

پاسخ به سوالات متداول

خیر، با توجه به پیشرفت تکنولوژی و امکان برگزاری دوره های غیر حضوری و ارتباط بهتر با هنر جو دوره ها به صورت مجازی و تحت نرم افزار اسپات پلیر اجرا می شود.

با توجه به وجود افراد سود جو که امکان دارد فایل دوره ها را در فضای مجازی منتشر کند و برای حفاظت حقوق ناشر دوره ها در پلتفرم اسپات پلیر که فایل های دوره ها را منحصرا برای هر هنر جو رمز نگاری می کند برگزار می شود. برای آشنایی بیشتر با این پلتفرم اینجا کلیک کنید.

هر هنرجو می تواند دوره خریداری شده را در سه دستگاه (کامپیوتر، اندروید، تحت وب مخصوص آیفون) مشاهده کند. با یکبار دانلود در سیستم شما ذخیره می شود و می توانید در استفاده های بعدی مجددا به نرم افزار معرفی کنید. پیشنهاد می کنیم آموزش استفاده از اسپات پلیر را از اینجا ببینید.

بزرگوارانی که علاقه مند به استفاده این بـسـتـه هستند حتما باید دوره مقدماتی را در بسته اول گذرانده باشند و بعد به این بسته مراجعه کرده و آن را استفاده کنند یا اینکه به مباحث مقدماتی نستعلیق تسلط داشته باشند.

مطمئنا چون در ذهن خودش ایـن آرزو رو پرورونده ودلـش می خواهد خط خوبی داشته باشه پس با دنبال کردن مباحث درسی ما به خواستش میرسه

با ایـن بـسـتـه آمـوزشـی حـداقـل دومـاهـه تـوانـایـی زیـبـا نـویـسـی را پیدا میکنید اگر هنر جوی مرتبی باشید و تمرینات را انجام دهید.

چون تجربه اش نکردیم وهنوز وسط میدون نیامدیم .مطمئن باشید وقتی دست بکار شوید خود بخودموانع برطرف می شود

به هیچ وجه در باره هرچیز آموزش صحیح ببینید درآن تــوانــا خـواهـیـد بـود پـس اطلاعاتتان را اضافه کنید و فــنــون خــوب نـوشــتـن را بـــدانـــیـــد تـا بــتــوانـــیــد

تـــوجـــه بـه ایــن نــکـات مــــثـــلا مقوایی که قطر داشـتـه باشـد و زیردستی که باعث فرو رفتگی مناسب خودکار در صفحه، لحاظ داشتن زیر دسـتـی نرم و ایجاد قـــوت و ضـــعـــف و نــازکـــی و ضخامت هایی که چشم را نوازش کند تـاثـیـرات ابـزار و وسـایـل را بیش از پیش گوشـزد می کند.

هنرجویانی داشـتـم که در مـوقـع فراگیری بارها گفتن که نمی توانیم مثل شـمـا بـنـویـسـیـم ولی بعد از مدتی اگر زیر نـوشـتـه خـودشـون اسم من را مینوشتن کسی متوجه نمی شدکه هنرجو این را نوشته! و این به خاطر تشویق و امید هایی بود که در طول دوره به آنها میدادم که شما میتوانید و موفق میشوید.

شما هنرجوییان با خرید این بسته از 3 جلسه پشتیبانی رایگان از طریق واتساپ نیز بهره مند خواهید شد.