دوره آموزشی خط تحریری با خودکار

بها دوره : 1.498.000

پخش ویدیو
سید-سعید-کاظمی

مـدرس دوره

سـیـد ســعـیـد کــاظـمـی

دارای مدرک استادی انجمن خوشنویسان ایران

هم عوام هم خواص!

بـسـتـه آمـوزشـی خـط تحریری مقدماتی حاضـر حاصـل تجربه سـی سـال آموزش مـداوم و پی در پی و چـهـره به چـهـره با هنرجو بوده و در نوع خود منحصر بفرد و بــــســـیــــار در امـــر آمـــوزش مــــوثــــر. از نکات مهم این بسته نه تنها مخاطب عام بلکه مخاطب خاص را هم در بر می گیرد. چرا که میتواند برای معلمان و مدرسان خط تحریری هم راهـکـار و هـم راهگشا باشد.

تفاوت را احساس کنید!

این بـسـتـه مـنـحصـر به فـرد که با خـودکـار یـک و شـش تـهـیـه و در اختیار شما قرار داده شده به جرات می توان گفت مشابه نــداشــتــه و شــمـا می توانـید با بـررسـی آمـوزشــهــای دیـگـر مــجـازی مـقـایــســه نــمــوده و تــفــاوت را احــســاس کـــنــیــد.

صرفه جویی در زمان!

یـکی دیگر از امتیازات این بسته آمـوزشـی خـلاصـه بودن و پرهیز کردن از حاشیه رفتن کلمات بوده و سـعـی بر آن بوده که افراد مطالب اصلی و مورد نیاز را دریافت کنند و زودتر به نتیجه مطلوب برسند.دوره مـجـازی برای همه کسانی که حوصله رفت و آمد، ترافیک، آلودگی و…را ندارند، شاغل یا دانـشـجـو بـوده و مـحـدودیـت زمانی دارند و یا از آن سوی مرزها قصد استفاده از مباحث را دارند ودرگیر محدودیت‌های مکانی هستند مناسب خـواهـد بود!

پشتیبانی و آپدیت مادام العمر!

شما هنر جو های عزیز پس از خرید می توانید از سه جلسه پشتیبانی با استاد تا شش ماه بهرمند شوید. همچنین دوره های آموزشی خط خوب هر چند وقت یکبار آپدیت شده و سر فصل های آموزشی جدید، تکمیل کننده و نکته های جدید به آن اضافه شده و شما هنرجو ها به صورت مادام العمر به فایل ها دسترسی خواهید داشت.

دقیقه آمــوزش ویـدیویی
0
صفحه سرمشق فایل PDF
0

بخشی از محتوای آموزشی دوره

با استفاده از لیست پخش زیر بخش هایی از دوره را مشاهده کنید تا با سبک آموزش آشنا شوید

خــلاصـــه و پرهیز از حاشیه رفتن کلمات

مفید، حـتـی برای آنان که خـط خـوبـی دارند

روان در نگارش کلمات با سرعتی مناسب

افراد دست چپ هم می توانند ببینند

کیفیت بالای تصاویر و زاویه دید مناسب

آموزش آنلاین و غیرحضوری

پاسخ به سوالات متداول

خیر، با توجه به پیشرفت تکنولوژی و امکان برگزاری دوره های غیر حضوری و ارتباط بهتر با هنر جو دوره ها به صورت مجازی و تحت نرم افزار اسپات پلیر اجرا می شود.

با توجه به وجود افراد سود جو که امکان دارد فایل دوره ها را در فضای مجازی منتشر کند و برای حفاظت حقوق ناشر دوره ها در پلتفرم اسپات پلیر که فایل های دوره ها را منحصرا برای هر هنر جو رمز نگاری می کند برگزار می شود. برای آشنایی بیشتر با این پلتفرم اینجا کلیک کنید.

هر هنرجو می تواند دوره خریداری شده را در سه دستگاه (کامپیوتر، اندروید، تحت وب مخصوص آیفون) مشاهده کند. با یکبار دانلود در سیستم شما ذخیره می شود و می توانید در استفاده های بعدی مجددا به نرم افزار معرفی کنید. پیشنهاد می کنیم آموزش استفاده از اسپات پلیر را از اینجا ببینید.

هــمــانــقــدر که خــوانــدن ونـوشـتـن بـدونـیـد مـی تـوانـیـد زیـبـا نـویـسـی را فــرا بــگــیــریــد

مطمئنا چون در ذهن خودش ایـن آرزو رو پرورونده ودلـش می خواهد خط خوبی داشته باشه پس با دنبال کردن مباحث درسی ما به خواستش میرسه

با ایـن بـسـتـه آمـوزشـی حـداقـل دومـاهـه تـوانـایـی زیـبـا نـویـسـی را پیدا میکنید اگر هنر جوی مرتبی باشید و تمرینات را انجام دهید.

چون تجربه اش نکردیم وهنوز وسط میدون نیامدیم .مطمئن باشید وقتی دست بکار شوید خود بخودموانع برطرف می شود

به هیچ وجه در باره هرچیز آموزش صحیح ببینید درآن تــوانــا خـواهـیـد بـود پـس اطلاعاتتان را اضافه کنید و فــنــون خــوب نـوشــتـن را بـــدانـــیـــد تـا بــتــوانـــیــد