دوره آموزش قوت و ضعف با خودکار

آموزش قوت و ضعف با خود کار سایت خط خوب

بها دوره : 698.000

سید-سعید-کاظمی

مـدرس دوره

سـیـد ســعـیـد کــاظـمـی

دارای مدرک استادی انجمن خوشنویسان ایران

اتفاق جدید براساس پرسش‌های شما!

چطور ممکنه که در نوشتن با خودکار قسمتی ظریف و قسمتی ضخیم نوشته بشه و چگونه ممکنه باخودکار که نوک گرد وساچمه ای داره تصویر نوشتن با قلم نی رو ارائه کرد؟! این سوال باعث شد تا به فکر راحتی مخاطبان در فراگیری این تکنیک افتاده و راهکارهای مناسب و سریع الوصول و نتیجه گیری درست و آسان در این هدیه ی آموزشی به علاقه مندان ارائه گردیده است.

متفاوت بنویسید!

شما که خط زیبایی دارید و به صورت حرفه ای خوشنویسی را دنبال می کنید، باید قوت و ضعف را در نوشته های خود به کار ببرید تا خط خوب شما از سایرین متمایز شود، البته که ضخامت و ظرافت در خوشنویسی با خودکار به جز تمرین مداوم و آموزش حاصل نخواهد شد.

با ابزار خود رفیق شوید!

در این نوع نوشتن ابزار مورد استفاده حرف اول را می زند، استفاده از زیر دستی و خودکار مناسب که توضیحات انتخاب ابزار درست را در دوره به صورت کامل ارائه داده ایم از واجبات این زیبا نویسی می باشد. پس سعی کنید به ابزار خود اهمیت دهید و مانند یک دوست با ارزش به آن نگاه کنید.

پشتیبانی و آپدیت مادام العمر!

شما هنر جو های عزیز پس از خرید می توانید از سه جلسه پشتیبانی با استاد تا شش ماه بهرمند شوید. همچنین دوره های آموزشی خط خوب هر چند وقت یکبار آپدیت شده و سر فصل های آموزشی جدید، تکمیل کننده و نکته های جدید به آن اضافه شده و شما هنرجو ها به صورت مادام العمر به فایل ها دسترسی خواهید داشت.

نکته مهم این است که بزرگوارانی که علاقه مند به استفاده این دوره هستند حتما باید دوره مقدماتی یا شکسته را گذرانده بـاشـنـد و بــعــد به ایــن بـســتـه مـراجـعـه کـرده و آن را اســتــفــاده کــنــنــد.

دقیقه آمــوزش تا این لحظه
0
صفحه سرمشق و متن نویسی
0

خــلاصـــه و پرهیز از حاشیه رفتن کلمات

پیش نیاز، دوره مقدماتی

روان در نگارش کلمات با سرعتی مناسب

افراد دست چپ هم می توانند ببینند

کیفیت بالای تصاویر و زاویه دید مناسب

آموزش آنلاین و غیرحضوری

پاسخ به سوالات متداول

خیر، با توجه به پیشرفت تکنولوژی و امکان برگزاری دوره های غیر حضوری و ارتباط بهتر با هنر جو دوره ها به صورت مجازی و تحت نرم افزار اسپات پلیر اجرا می شود.

با توجه به وجود افراد سود جو که امکان دارد فایل دوره ها را در فضای مجازی منتشر کند و برای حفاظت حقوق ناشر دوره ها در پلتفرم اسپات پلیر که فایل های دوره ها را منحصرا برای هر هنر جو رمز نگاری می کند برگزار می شود. برای آشنایی بیشتر با این پلتفرم اینجا کلیک کنید.

هر هنرجو می تواند دوره خریداری شده را در سه دستگاه (کامپیوتر، اندروید، تحت وب مخصوص آیفون) مشاهده کند. با یکبار دانلود در سیستم شما ذخیره می شود و می توانید در استفاده های بعدی مجددا به نرم افزار معرفی کنید. پیشنهاد می کنیم آموزش استفاده از اسپات پلیر را از اینجا ببینید.

بله، بزرگوارانی که علاقه مند به استفاده این دوره هستند حتما باید دوره مقدماتی یا شکسته را گذرانده باشند و بعد به این دوره مراجعه کرده و آن را استفاده کنند یا اینکه به مباحث مقدماتی نستعلیق تحریری یا شکسته تسلط داشته باشند.

مطمئنا چون در ذهن خودش ایـن آرزو رو پرورونده ودلـش می خواهد خط خوبی داشته باشه پس با دنبال کردن مباحث درسی ما به خواستش میرسه، البته به شرط تسلط به مباحث پایه!

با ایـن بـسـتـه آمـوزشـی حـداقـل دو مـاهـه تـوانـایـی زیـبـا نـویـسـی را پیدا میکنید اگر هنر جوی مرتبی باشید و تمرینات را انجام دهید.

چون تجربه اش نکردیم وهنوز وسط میدون نیامدیم .مطمئن باشید وقتی دست بکار شوید خود بخودموانع برطرف می شود

به هیچ وجه در باره هرچیز آموزش صحیح ببینید درآن تــوانــا خـواهـیـد بـود پـس اطلاعاتتان را اضافه کنید و فــنــون خــوب نـوشــتـن را بـــدانـــیـــد تـا بــتــوانـــیــد

تـــوجـــه بـه ایــن نــکـات مــــثـــلا مقوایی که قطر داشـتـه باشـد و زیردستی که باعث فرو رفتگی مناسب خودکار در صفحه، لحاظ داشتن زیر دسـتـی نرم و ایجاد قـــوت و ضـــعـــف و نــازکـــی و ضخامت هایی که چشم را نوازش کند تـاثـیـرات ابـزار و وسـایـل را بیش از پیش گوشـزد می کند که این موارد به طورت کامل در دوره توضیح داده شده است.

هنرجویانی داشـتـم که در مـوقـع فراگیری بارها گفتن که نمی توانیم مثل شـمـا بـنـویـسـیـم ولی بعد از مدتی اگر زیر نـوشـتـه خـودشـون اسم من را مینوشتن کسی متوجه نمی شدکه هنرجو این را نوشته! و این به خاطر تشویق و امید هایی بود که در طول دوره به آنها میدادم که شما میتوانید و موفق میشوید.

شما هنرجوییان با خرید این بسته از 3 جلسه پشتیبانی رایگان از طریق واتساپ نیز بهره مند خواهید شد.