فرزند خوشخط آموزش خوشخطی کودکان

دوره-کودکان

بها دوره : 2.000.000

سید-سعید-کاظمی

مـدرس دوره

سـیـد ســعـیـد کــاظـمـی

دارای مدرک استادی انجمن خوشنویسان ایران

آسیب های فرزند بد خط!

بد خطی کودکان موضوعی نیست که بتوان با تحمیل کردن واژه خوشخط بنویس! آن را حل کرد و باید با توجه به روحیات و حتی حالت فیزیکی دست فرزندان این موضوع را بررسی کرد. از جمله آسیب های بدخطی می توان به آسیب های روحی، اجتماعی و حتی درسی اشاره کرد. وقتی فرزند ما بد خط باشد بخاطر فشار هایی که از جانب مدرسه، هم کلاسی ها و حتی بعضی از معلمین دلسوز روی او قرار می گیرد از نوشتن فراری می شود که این مساله تاثیر منفی در آینده تحصیلی او خواهد داشت.

کاهش اعتماد به نفس!

از جمله آسیب های روحی و اجتماعی بدخطی کاهش اعتماد به نفس است. اگر فرزند شما هم بدخط هست پس مطمئن باشید دچار افت شدید اعتماد به نفس خواهد شد چون فشار های وارد شده از جانب معلم، هم شاگردی ها و والدین برای او غیر قابل تحمل خواهد بود و به واسطه سن کمی که دارد نمی تواند مشکل را خودش به تنهایی حل کند.

چرا دوره فرزند خوشخط؟!

تجربه بیش از 30 سال آموزش هزاران هنر جو در سنین مختلف باعث شد تا ما دوره ای جامع ویژه دانش آموزان اول تا سوم ابتدایی را طراحی کنیم که در آن با توجه به روحیات و سن کودکان حتی لحن آموزش متفاوت می باشد و برای اولین بار جهت جلوگیری از خسته کننده شدن آموزش برای کودکان از تصاویر انیمشنی داستانی استفاده شده است. همچنین این دوره شامل جزوه ای مخصوص کودکان است که پس از چاپ آن فرزند شما می تواند از روی آن تمرین کند.

پشتیبانی 6 ماهه + آپدیت مادام العمر!

شما هنر جو های عزیز پس از خرید می توانید از 2 جلسه پشتیبانی آنلاین با استاد تا شش ماه از طریق تلگرام بهرمند شوید. همچنین دوره های آموزشی خط خوب هر چند وقت یکبار آپدیت شده و سر فصل های آموزشی جدید، تکمیل کننده و نکته های جدید به آن اضافه شده و شما هنرجو ها به صورت مادام العمر به فایل ها دسترسی خواهید داشت.

نکته مهم این است که بزرگوارانی که علاقه مند به استفاده این دوره هستند حتما باید کلاس اول را گذرانده بـاشـنـد و بــعــد به ایــن بـســتـه مـراجـعـه کـرده و آن را اســتــفــاده کــنــنــد.

دقیقه آمــوزش تا این لحظه
0
صفحه سرمشق و متن نویسی
0

خــلاصـــه و پرهیز از حاشیه رفتن کلمات

پیش نیاز، کلاس اول ابتدایی

روان در نگارش کلمات با سرعتی مناسب

افراد دست چپ هم می توانند ببینند

کیفیت بالای تصاویر و زاویه دید مناسب

آموزش آنلاین و غیرحضوری

پاسخ به سوالات متداول

خیر، با توجه به پیشرفت تکنولوژی و امکان برگزاری دوره های غیر حضوری و ارتباط بهتر با هنر جو دوره ها به صورت مجازی و تحت نرم افزار اسپات پلیر اجرا می شود.

با توجه به وجود افراد سود جو که امکان دارد فایل دوره ها را در فضای مجازی منتشر کند و برای حفاظت حقوق ناشر دوره ها در پلتفرم اسپات پلیر که فایل های دوره ها را منحصرا برای هر هنر جو رمز نگاری می کند برگزار می شود. برای آشنایی بیشتر با این پلتفرم اینجا کلیک کنید.

همچنین این پلت فرم نیازی به ابزار های فیلتر شکن ندارد و از این جهت کودک شما در محیطی امن آموزش را تجربه خواد کرد. 

هر هنرجو می تواند دوره خریداری شده را در سه دستگاه (کامپیوتر، اندروید، تحت وب مخصوص آیفون یا برنامه) مشاهده کند. با یکبار دانلود در سیستم شما ذخیره می شود و می توانید در استفاده های بعدی مجددا به نرم افزار معرفی کنید. پیشنهاد می کنیم آموزش استفاده از اسپات پلیر را از اینجا ببینید.

بله، بزرگوارانی که علاقه مند به استفاده این دوره هستند حتما باید کلاس اول ابتدایی را گذرانده باشند و نوشتن را آموخته باشند.

دوره فرزند خوشخط برای دانش آموزان اول تا سوم طراحی شده ولی اگر فرزند شما در مباحث پایه خوشخطی دچار مشکل است پیشنهاد می شود این دوره را ببیند.

فرزند شما با ایـن بـسـتـه آمـوزشـی حـداقـل دو مـاه و نیم تـوانـایـی زیـبـا نـویـسـی را پیدا میکند اگر هنر جوی مرتبی باشد و تمرینات را انجام دهد.

چون تجربه اش نکردیم وهنوز وسط میدون نیامدیم .مطمئن باشید وقتی دست بکار شوید خود بخودموانع برطرف می شود. در ضمن دوره های آفلاین همیشه در دسترس می باشد ولی کلاس های حضوری استاد یکبار در دسترس هست و نمی توان از استاد سر کلاس زیاد سوال کرد. اما در دوره های غیر حضوری و آفلاین اگر مطلبی را متوجه نشدیم می توانیم فیلم را مجدد ببینیم. 

به هیچ وجه در باره هرچیز آموزش صحیح ببینید درآن تــوانــا خـواهـیـد بـود پـس اطلاعاتتان را اضافه کنید و فــنــون خــوب نـوشــتـن را بـــدانـــیـــد تـا بــتــوانـــیــد

برای این دوره اتود 0.9 باید استفاده شود. به دلیل اینکه اتود ها حین نوشتن سایز یکسان دارند ولی مداد از نازک به ضخیم تغییر میکند. همچنین اتود طراحی دارد که در دست کودکان بهتر قرار میگیرد.

هنرجویانی داشـتـم که در مـوقـع فراگیری بارها گفتن که نمی توانیم مثل شـمـا بـنـویـسـیـم ولی بعد از مدتی اگر زیر نـوشـتـه خـودشـون اسم من را مینوشتن کسی متوجه نمی شدکه هنرجو این را نوشته! و این به خاطر تشویق و امید هایی بود که در طول دوره به آنها میدادم که شما میتوانید و موفق میشوید. در ضمن شما به عنوان والدین همواره باید فرزند خود را حین دیدن دوره تشویق کنید.

شما هنرجوییان با خرید این بسته از 2 جلسه پشتیبانی تا شش ما رایگان از طریق تلگرام نیز بهره مند خواهید شد.